Parador Parke Hakkında

Parador Parke birkaç on yıldır laminat zeminler üreten ve laminat parke sektöründe öncülerinden biri olan oylandı. Parke döşeme Parador’un aralığına geldiğinde doğal döşeme  şimdi süper zeminini çeşitli tonlarında seçenekleri (açık veya koyu TONLARIN oluşturulması ile, açık havada çıkmış HİSSİ ), ve biçimleri (düz veya yivli). Ayrıca, ürün yelpazesi de yaratıcı duvar tasarımları için uygulamak mümkündür.

Size sunabilir orijinal Kat çeşitliliği, minimalist kentsel, çağdaş, hatta eksantrik yaklaşımlar sıcaklık veya serinlik, bu dokunuş verir. yeni yaratıcı tasarımlar fethetmek için zemin kullanarak en zorlu fikirleri uygulamak ve tasarım sınırlarını aşmayacak şekilde yardımcı olur. Parador tasarımcılar için mutlak tarzı özgürlük onların yenilikçi tasarımları ve kavramların nihai amacıdır.

Parador LAMİNAT parke zeminler de kendi zemin, kendi tasarım ve biçimi oluşturmak için olanak sağlar. Markalar bir tasarım uyarlanmış, bütünsel formu sunuyoruz. mimarlar, planlamacılar ve gayrimenkul geliştirme konusunda onlar her müşterinin isteğini yerine getirmek ve her projeyi kendi imzasını vermek için emin olabilirsiniz.

Müşteri odaklı ek hizmetler ile yüksek kaliteli ürünleri kombinasyonu Parador Parke’yi güvenilir, yetkin bir ortak haline getirmektedir.