Parador Parke Felsefesi

Parador teknoloji ve yüksek kaliteli döşeme ürünleri üretmek için sanat birleştirir. Bu ürünler sanatsal ve tasarım yaratıcı zemin oluşturmak ve işlevsel düzeyde inanılmaz bir performans sunmak için en son teknolojiyi kucaklıyorum.
Bizim yaşam alanları hayata ve kişisel zevkleri bizim bireysel tutum bir ifadesidir. Yenilikçi tasarımları ile Parador döşeme işlevsel değil sadece bu talepleri karşılamak için heyecan verici yeni bir eşiği belirler, ancak kapsamlı bir tasarım deneyimi geliştirilmesinde önemli bir rol oyuncusu olur.

LAMİNAT PARKE

Parador laminat parke, lamine ahşap ve katı ahşap döşeme aksine, aynı zamanda trafiğinin yüksek olduğu alanlarda ağır talepleri için uygun kılar yüksek aşınma direncini ve kolay bakım sunar.

Parador tasarım ve yüksek kalitede baskı üreme pratik ve gerçek ahşap zeminler için çok değerli bir alternatif olduğunu son derece gerçekçi bir yüzey oluşturur.

Parador Laminat parke son derece bağlı ahşap tecrübesi ve kaliteli ahşap son derece otantik yorumların içine gerçek ahşap görüntüleri dönüştürme en son teknik uzmanlık şirketin zenginliği olan üreme uzmanlık açısından alkışlanan. Dahası, saygın uluslararası tasarımcı ve mimarlar bir ekip tarafından Parador için üretilen yaratıcı grafik motifler ve dekorlar zemin kaplamalarının tasarım içine bazı ilginç yeni anlayışlar sunmaktadır. Parador Red Dot ödüllerinin bir dizi de dahil olmak üzere çok sayıda yüksek prestijli uluslararası tasarım ödülü kazandı.