Karo Görünümlü Laminat Parkeler

Karo Görünümlü Laminat Parke modeli, eski fabrika binalarını sevimli geniş alanlara dönüştürmeye dair güncel trende mükemmel bir yanıttır.Benzersiz ve modaya uygun bir iç mekan yaratmak için Karo,Seramik,Beton,Çini,Taş,Granit,Tahta,Marküteri görünümündeki karo tasarımlarını ahşap tasarımlarla birleştirin..

Beton –Çini – Granit  büyüleyici bir yapı malzemesidir. Sert ve estetik görünümü ile dünya çapında modern mimari tasarımı için temel sağlar.

Yapay taş, çimento göre hazırlanmış, ve farklı büyüklükler ve renklere sahip bir agrega olarak temin edilebilir. Harmanın ve agrega türüne bağlı olarak beton blok daha parlak veya karanlık sertleşir. Sözde şap bir terrazzo benzer ham formunda kapsayan çekici bir zemin olarak beton bir form görebilirsiniz olarak, aşınan kullanılan edilir.

Kesinlikle moda – dekorlar Rigoletto Rigoletto siyah,mavi,kahve,taş,antrasit,granit,ahşap tasarım,gri ve krem, modern yapısal sıva yüzeyi ile bir laminat karo göstermektedir.Mekanlara farklı bir bakış ve yaklaşım için karo görünümlü laminat parke dekorlar.