AC6 Laminat Parke Seçimi

Kaba ve sert bir zemine mi ihtiyacınız var? AC6 laminat parkeye ihtiyacınız var. Ayak trafiğine karşı çok dayanıklı, çarpıcı bir görünüm sunan birinci sınıf kat seçimi yapın! AC6 laminat zemin taktığınızda eviniz veya herhangi bir ticari alan anında değişime uğrayabilir.

AC6 Laminat Parke – Kullanım ve Faydaları
Birçok kişi, belirli bir laminatın daha kalın veya daha uzun bir garantisi olduğu için daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olduğunu varsayıyor. Durum böyle değildir. Bu nedenle, Avrupa Laminat Yer Döşemecileri (EPLF), AC Rating olarak da adlandırılan aşınma derecelendirme sistemini geliştirmiştir. Her laminat, tabor aşınma testi, yanma direnci, darbe direnci, leke direnci ve nemli koşullar altında şişme dahil olmak üzere bir dizi titiz teste dayanılarak derecelendirilir. EPLF, alıcıların laminat parke ürünlerinin dayanıklılık farklarını anlamalarına yardımcı olan standartlara dayalı bir derecelendirme benimsemiştir.

Laminat parke ararken, sormanız gereken ilk soru “Bu kat için AC Rating nedir” şeklindedir.

Yüksek trafik için daha yüksek AC sayısını seçin, bu şekilde yeni katınızı yıllarca endişelenmeden güvenle kullanabilirsiniz.

AC6 laminat parke, konut ve ağır ticari kullanım için uygundur.

Kaba ve sert bir zemine mi ihtiyacınız var? AC6 dereceli laminat parkelere ihtiyacınız var. AC6 dereceli laminant parke, yoğun ticari alanlar ve yoğun yerleşim alanları için tasarlanmıştır. AC6 dereceli laminat parkelerde çarpıcı desenler ve tasarımlar bulacaksınız

Gerçek desenli dayanıklı laminat parke bulabilmeniz AC6 derecelendirmesini birçok alanda mükemmel bir seçim haline getirir. Ahşap dokular, kiremit desenleri ve hatta taş, AC6 dereceli laminant parkelerde göreceğiniz eğlenceli görünümlerdir. AC6 dereceli laminat zemin sadece yanlış gidemeyeceğiniz bir kat.

Bugün yatırım yapın ve neden laminat döşeme açısından bir AC derecesine dikkat etmediğinizi merak edeceksiniz.