AC4 Laminat Parke Seçimi

AC4 laminat parkenin, yoluna koyabileceğiniz her şeye dayanacağından emin olabilirsiniz. Meşgul yerleşim alanlarının yanı sıra genel ticari alanlar AC4 dereceli laminat parke yerleştirmek için ideal yerlerdir.

AC4 Laminat Parke – Kullanım ve Faydalar
Birçok kişi, belirli bir laminatın daha kalın veya daha uzun bir garantisi olduğu için daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olduğunu varsayıyor. Durum böyle değildir. Bu nedenle, Avrupa Laminat Yer Döşemecileri (EPLF), AC Rating olarak da adlandırılan aşınma derecelendirme sistemini geliştirmiştir. Her laminat, tabor aşınma testi, yanma direnci, darbe direnci, leke direnci ve nemli koşullar altında şişme dahil olmak üzere bir dizi titiz teste dayanılarak derecelendirilir. EPLF, alıcıların laminat parke ürünlerinin dayanıklılık farklarını anlamalarına yardımcı olan standartlara dayalı bir derecelendirme benimsemiştir.

Laminat parke ararken, sormanız gereken ilk soru “Bu kat için AC Rating nedir” şeklindedir.

Yüksek trafik için daha yüksek AC sayısını seçin, bu şekilde yeni katınızı yıllarca endişelenmeden güvenle kullanabilirsiniz.

AC4 laminat parke, konut ve ticari kullanım için uygundur. Lamine parke üzerine AC4 derecelendirmesini gördüğünüzde sağlam bir zemin yükleyeceğinizden emin olabilirsiniz. AC4 dereceli döşeme dünyada güvenlidir ve en yoğun yerleşim bölgelerinin yanı sıra genel ticari alanlara da kurulmuştur, her ikisinde de AC4 derecelendirmesi iyi bir seçim olacaktır.