Macar Kesim Chevron Laminat Parke

Chevron döşeme deseni hızla krallar ve soylular hem saraylarında katlar en çok tercih edilen türlerinden biri haline 17. yüzyılda Fransa’da ortaya çıkmıştır. Şivron ve balık sarmaşığı desenleri arasındaki ana fark – ilk başta görülebileceği gibi – minimal, görsel açıdan zengin, sofistike bir tasarım yapar. Her iki şivron ve zambak zeminleri zikzak desende serilirken, her “zik” ve “zag” ın 45 derecelik bir açıda bağlanmasını sağlamak için şivron plakalar kesilir. Bu sebeple, her bir şivron zemin seti hem sağ hem de sol unsurları içerir.

Macar Chevron parke zeminler, geleneksel Fransız tabanlarında teknolojik açıdan üstün bir yeniliktir. Son teknoloji ekipmanlarla üretilen her tahta hassasiyetle öğütülür. Boyutları sabit 2 katlı T & G konstrüksiyonuyla eşleştirilen bu, hızlı ve sorunsuz kurulum garanti eder.

Her tahta, Farklı Ebat(uzunlamasına) boyutlarına sahiptir; Kalınlıklar 45 derecelik açı ile kesilir. Üst lameller siayh,meşe,wenge,kireçli meşe,beyaz meşe, kül ve Amerikan cevizinde bulunur. Yüzey işlemleri, Aşınmaya Dayanıklı CosNanoTech + lake ve İpek Yağı içerir.

Macar Kesim Chevron laminat parke zeminler, bu zemin kaplaması için münhasıran yaratılmış olan farklı tasarım renklerinde mevcuttur.

  • Boyut bakımından istikrarlı 2 tabakalı mühendislik teknolojisi;
  • Yüksek kaliteli fabrika tarafından uygulanan yüzey kaplaması;
  • Seçilebilecek geniş tasarımcı renkleri;
  • Plank boyutları geleneksel şivron zemin kaplamalarınınkinden daha büyüktür ve bu da çoğunlukla daha büyük formatlar gerektiren modern iç mekanlarda kesintisiz bir şekilde kullanmasına olanak tanır