Herringbone Balıksırtı Laminat Parke Modelleri

Herringbone parke zemin kaplama tasarımları modadan çıkmayacak, eski okullarda ve Viktorya dönemi evlerinde yüzlerce yıl önce kurulmuştu, ancak bugün hala güzel görünüyorlar. GNS herringbone parke döşeme herhangi bir evde zarafet olacak ve biz gittikten sonra uzun süre sızmaya devam edecektir. Çok beğenilen müşterilerimizden birçoğu, Herringbone parke zeminlerini, sadece evlerine değer katmak ve evin daha satılabilir olmasını sağlamak için kurulmuştur.

Herringbone Parke boynuzlu parke döşeme, geleneksel 2 blok kenarlığı ile kurulabilir veya zemini resmetmek için kontrast kakmalar veya diğer tasarım öğeleri ekleyebiliriz.

Geleneksel meşe parke zeminin zamansız zerafeti, özel kaplama teknikleriyle, evinizin her yerinde şık bir görünüm sergiler; meşe sarmaşık ağacı parke zeminler, siya,beyazlardan abanozlara ve 50 ton gri tonuza dek, dekorunuzla uyuşmak üzere bitirilebilir.

Herringbone Parke, parke zemini, tesviye, şap, astar, nem geçirmez membranlar, nem ölçümleri yapmadan önce tüm zemin hazırlıklarını üstlenerek yeni katınızın başarılı olmasını sağlar.

Parke döşeme tasarımları, geleneksel balıkkıran desenleri ile sınırlı değildir. Yukarıda görüldüğü gibi tüm diğer kare kenar desenlerinin yanı sıra Chevron veya Macar Nokta desenini de kuruyoruz.