Bursa Parke Sistre Cila

Zaman içerisinde ahşap parkeler üzerinde çizikler, yıpranmalar ve kararmalar meydana gelebilir. Bunun başlıca nedenlerinden birisi bol su ile yapılan temizlik, nem ve rutubetten kaynaklı oluşan sıkıntılar, parke yüzeyinde ki cilayı zedeleyecek kadar sert cisimlerin parkeyi çizmesi ve güneşin zararlı ışınlarının parkeye etki etmesidir. Böyle durumlarda sistre cila vazgeçilmez bir hal alır. Kaliteli makineler ve profesyonel sistre cila ustası ile, parke cila işlemi parkenizin görüntüsünü mükemmelleştirir ve ömrünü uzatır. Biz Parador Parke Bursa olarak Lögler marka makineler ile tozsuz sistre cila uygulaması sunmaktayız.

Bursa Parke Cila uygulamalarımızda su bazlı parke cilalarını tavsiye ediyoruz. Su bazlı parke cilaları koku yapmaz, solvent cilalar gibi sıcaklığı görünce genleşerek gaz salınımı yapmaz, parke üzerinde polyester tabaka oluşturmaz, üzerine bastığınızda ahşabın doğallığını hissedersiniz, ahşap parkeyi doğal ve sağlıklı olduğu için tercih ederken solvent (poliüretan) parke cilalarını tercih ederek hata yapmayın. Uygulamalarımızda en kaliteli su bazlı parke cilalarını kullanıyoruz. ( Bona Trafik, Vermeister, Hemel, Remmers )

Parke Renklendirme işlemini yaparken su bazlı ahşap renklendirciler kullanıyoruz, ahşabın dokusunu kapatmayan, doğal ahşap görünümlü olarak istediğiniz renge çeviriyoruz.