AC5 Laminat Parke Seçimi

Aralarında seçim yapabileceğiniz düzinelerce AC5 laminat parke tasarımı ile aşınmaya ve yıpranmaya son derece dayanıklı bir zemin bulacaksınız; Çarpıcı bir görünüm yanında! AC5 dereceli laminat parkeyi kurduğunuzda eviniz veya herhangi bir ticari alan anında değişime uğrayabilir.

AC5 Laminat Parke – Kullanım ve Faydalar
Birçok kişi, belirli bir laminatın daha kalın veya daha uzun bir garantisi olduğundan daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olduğunu düşünüyor. Durum böyle değildir. Bu nedenle, Avrupa Laminat Yer Döşemecileri (EPLF), AC Rating olarak da adlandırılan aşınma derecelendirme sistemini geliştirmiştir. Her laminat aşınma testi, yanma direnci, darbe direnci, leke direnci ve nemli koşullar altında şişme dahil olmak üzere bir dizi titiz teste göre derecelendirilmiştir. EPLF, alıcıların laminat parke ürünlerinin dayanıklılık farklarını anlamalarına yardımcı olan standart bir derece kabul etti.

Lamine parke ararken “Bu kat için AC derecesi nedir” diye sormalısınız.

Yüksek trafik için daha yüksek AC sayısını seçin, bu şekilde yeni katınızı yıllarca endişelenmeden güvenle kullanabilirsiniz.

AC5 laminat parke, ticari kullanım için uygundur.

AC5 dereceli laminat parke. Kamusal binalar, mağazalar, okullar ve hatta huzurevleri bu dayanıklı laminat parkenin yerleştirilmesi için ideal yerlerdir.

Lamine parke yatırımında yıllarca ve yıllarca kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. Bir konut alanında bir AC5 derecelendirmesi elde edebileceğinizi, bize güvenebileceğinizi hayal edin; Aşınmadan önce lastik yorulursun. Yorulur muydunuz, onu alıp başka bir bölgeye taşıyın. Bu laminat parkenin kurulumunun bir yararıdır, yeşil, tekrar kullanılabilir bir üründür!